Menyegzőt az utasítást

Az elején az ünnep

Amikor a vendégek elfoglalják helyüket az ünnepi asztalra, ahol már vártak saláták és ételek, gyakran hideg. Mindössze 20 perc kezdete után a lakoma lehet etetni meleg ételt - sok vendég volt ideje, hogy éhes a ceremónia alatt, és néhány salátát lehet egy kicsit. A hangulat az első tábla ritkán gazdagok: a vezető szabály csak bevezeti a vendégek egymással. Ez az az idő, amikor a vendégek megszokja a légkört, beszélgetni, és rá sehol rohanás.

Az első zenei szünet után kezdődik átlagosan 40 percig tart. Ne várják, hogy ez lesz nagyon szórakoztató és elfoglalt, így ez a legjobb idő, hogy tervet az ifjú táncos - miután a vendégek nagyon szívesen elkezdenek táncolni magukat. De ne erőltesse, hogy mindenki menjen a táncparkettre - Ha azt akarjuk, hogy látogassa meg a szünetben lehet tölteni egy könyvet kíván tenni néhány lövés a memória a fotó zóna és csak egy beszélgetés a főszereplője az ünnep.

A mi Weddywood Szervező, meg fogja találni a teljes útmutatót ülő vendégek, valamint az interaktív táblák kiszámításához italokat.

A legfontosabb része az ünneplés

A második részben eltérő. A vendégek már járt a teremben, és beszélt az ifjú emelte az első pirítóst, találkozott a szomszédokkal az asztalra, és néhány még azt is összebarátkozott a vezetést. Tehát most itt az ideje egy aktív szórakoztató programok és versenyek.

A konyha egyszerű: szolgálja a maradék forró ételek, és egy zenei szüneteltetheti a leghosszabb - körülbelül egy óra, és már elég telített. Itt lehetőség van okozni a látogatók az asztaltól, hogy változatossá este élő zene. Ha a tervek szerint foglalkozni a különböző interaktív művészek vagy vendég (dance mesterkurzusok, bűvészműsorok), akkor most nekik, hogy ez idő alatt.

Az utolsó rész

A harmadik rész a táplálást a főétel a szakács. Mire ez a rész elég rövid, de szükséges, mivel a teljes eleje óta az ünnep már elmúlt több órán keresztül. Ezen a ponton, mint általában, a hangulat több, mint egy informális, mind a vendégek boldog és nyugodt. Végén az éjszaka kell végezni torta, a menyasszony dobja a csokrot, a vőlegény - a harisnyakötő. Érdemes gondolkodni izgalmas és emlékezetes utolsó este. például, hogy gondoskodjon a tűzijáték vagy a fény a családi tűzhely.

Hivatalosan is lehetséges, hogy befejezze az ünnepen, és ezt követően, ha szeretne egy pár, jön a hivatalos része az estének. Része a vendégek után, a torta lesz hagyja otthon (ez különösen vonatkozik a kisgyermekes családok és az idősebb generáció), de közeli barátai voltak az ifjú valószínűleg szeretne még szórakozni. Minden attól függ, az esküvő: pre-check, amíg mi időben fog működni az étteremben, ha az esküvő zajlik a nyílt területen, nézd meg a magatartási szabályok 23:00 után.